Start your career with ITP control

Our company is always looking for proactive, customer oriented people with passion for new technical solutions.

We expect expertise and experience, interest in personal development in control systems and high workload. We offer the opportunity to all who want to contribute to the development of our society while at the same time constantly improving own skills and abilities.

Current positions

Servisný technik

Miesto práce: Bratislava II.
Ponúkaný plat: dohodou
Termín nástupu: možný ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer
Náplň práce:
  • servis a údržba technického zariadenia budov
  • posudzovanie alarmov a ich následné odstránenie
  • riešenie problémov klientov súvisiacich s HVAC
  • vykonávanie servisných prehliadok podľa servisného plánu
  • vykonávanie drobných opráv a servisných prác
  • pomocné práce pri projektoch (oživovanie, montážne práce)
  • manažovanie prístupov do budovy, garáže ako aj nájomných priestorov
  • spracovanie dát pre energetický manažment budovy
  • zabezpečovanie komunikacie s nájoníkmi a riešiť ich požiadavky
  • zúčasťnovanie sa technických školení
  • držanie pohotovostných služieb podľa plánu pohotovosti
Iné výhody: možnosť 13. a 14. platu
Požiadavky na zamestnanca:
Vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Zameranie, odbor: elektrotechnické (držiteľ osvedčenia elektrotechnik podľa § 21 Vyhlášky 508/2009)
PC Znalosti: MS Windows – pokročilý,

MS Excel – pokročilý