Naštartuj karieru s ITP control

Naša spoločnosť hľadá proaktívnych ľudí, orientovaných na klienta a hľadanie nových technických riešení.

Očakávame odborné znalosti a skúsenosti, záujem o osobný rozvoj v oblasti riadiacich systémov a vysoké pracovné nasadenie. Ponúkame príležitosť všetkým, ktorí chcú prispieť k rozvoju našej spoločnosti a zároveň sa neustále zlepšovať a zvyšovať vlastné zručnosti i schopnosti.

Pozície

Servisný technik

Miesto práce: Bratislava II.
Ponúkaný plat: dohodou
Termín nástupu: možný ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer
Náplň práce:
  • servis a údržba technického zariadenia budov
  • posudzovanie alarmov a ich následné odstránenie
  • riešenie problémov klientov súvisiacich s HVAC
  • vykonávanie servisných prehliadok podľa servisného plánu
  • vykonávanie drobných opráv a servisných prác
  • pomocné práce pri projektoch (oživovanie, montážne práce)
  • manažovanie prístupov do budovy, garáže ako aj nájomných priestorov
  • spracovanie dát pre energetický manažment budovy
  • zabezpečovanie komunikacie s nájoníkmi a riešiť ich požiadavky
  • zúčasťnovanie sa technických školení
  • držanie pohotovostných služieb podľa plánu pohotovosti
Iné výhody: možnosť 13. a 14. platu
Požiadavky na zamestnanca:
Vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Zameranie, odbor: elektrotechnické (držiteľ osvedčenia elektrotechnik podľa § 21 Vyhlášky 508/2009)
PC Znalosti: MS Windows – pokročilý,

MS Excel – pokročilý